100 důvodů k nákupu na aXOs.cz

23. 8. 2014

Se svým e-shopem aXOs.cz - specialista na ebook čtečky jsem zapojen do nezávislého hodnocení zákazníků na serveru Heureka.cz
Po cca týdne od nákupu v mém e-shopu je zákazník emailem kontaktován a je mu nabídnuta možnost podělit se o zkušenost s nákupem v mém e-shopu. Toto je již plně v režii serveru Heuréka, takový zákazník je však i přesto systémem rozpoznán a identifikován jako skutečný zákazník mého e-shopu. Hodnocení nejde ovlivnit, jako provozovatel se k němu mohu pouze vyjádřit. Proto je hodnocení zákazníků na Heuréce tak oblíbené - je prokazatelné, pravdivé a nezkreslené.

Dnes jsem dosáhl možná malého, ale přesto příjemného milníku. Na e-shop aXOs.cz přibyla stá textová recenze. U e-shopu se zobrazuje i další statistika - viz obrázek níže. Do této statistiky je započítáno mnohem více hodnocení (ty bez textového hodnocení se bohužel do statistiky jen započítavají, ale nikde konkrétně nezobrazují). Díky vynikajícímu hodnocení je internetový obchod aXOs.cz také držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky.

Pokud stále nevěříte, že nákup na aXOs.cz je bezpečný a že se vyplatí nakupovat u spolehlivého odborníka, přečtete si recenze mých skutečných zákazníků na serveru Heureka.cz. Doufám, že mi dáte možnost vyřídit Vaši objednávku k plné spokojenosti. Těším se na Váš nákup!

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.