C-Tech Lexis - čtečka neomezených funkcí

12. 12. 2016

Do nabídky jsem  před časem zařadil novou e-book čtečku C-Tech Lexis, kterou již mám otestovánu a chystám na ni recenzi. Lexis je vybavena operačním systémem Android, takže do ní lze instalovat další aplikace. To je obrovská výhoda. Navíc obsahuje Google Play, takže instalace aplikací je velmi jednoduchá a je možno nainstalovat i aplikace placené (čti - profesionální).

Např. aktuálně je to jediná čtečka, která dokáže předčítat v češtině - ne v základu, ale lze to zprovoznit. Viz můj článek. Pokud zakoupíte čtečku v mém e-shopu, dostanete návod krok po kroku, jak na to.

Je to také jediná čtečka v nabídce, se kterou můžete využít půjčování e-knih z knihoven nebo z e-shopu eReading. Viz např. tento článek.

Kromě univerzálnosti nabízí Lexis velmi dobrý displej E-Ink Carta se skvělým kontrastem a velmi dobrým rozlišením. Lexis má skvělý poměr cena/výkon. Za nabízenou cenu jde o velmi výhodnou čtečku.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.