DVD s e-knihami zdarma

Zdarma přibalím DVD s knihami v elektronické podobě všem zákazníkům, kteří si u mě na aXOs.cz objednají jakoukoliv čtečku elektronických knih.

Svých zákazníků si velmi vážím a vždy jim chci nabízet něco navíc.
Tuto kompilaci více jak sedmi a půl tisíce ebooků dostanou mí zákazníci zcela zdarma jako bonus do začátku!

Knihy v češtině a angličtině

Jedná se o velká prozaická díla či krátké povídky světových i českých autorů, na jejichž texty již vypršela autorská práva. Mezi autory patří např.  Alexandre Dumas, Alois Jirásek, Božena Němcová, Karel Čapek, Karel May, Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Charles Dickens, Jack London, Jan Amos Komenský, Jaroslav Hašek, Jules Verne, Mark Twain, Oscar Wilde, Ostravak, William Shakespeare a další. Zhruba polovina ze 7500 e-knih je v češtině, zbytek v angličtině a pár i v němčině a francouzštině.

Výhodou této kolekce je, že Vám ji předložím "na zlatém podnosu" a nebudete tak muset na internetu jednotlivé tituly vyhledávat a stahovat.

Soubory jsou rozděleny do adresářů podle přípony, respektive formátu (ePub, Mobi, PDF ...).
Nejobjemnější složka dokumentů v češtině má více jak tři tisíce sedm set padesát souborů!

Užitečný program pro správu a konverzi ebooků

Na DVD je krom toho přiložen ultimátní program Calibre, který se může stát vaší knihovnou na počítači a který vám pomůže s převodem mezi formáty. Jedná se o velmi mocný nástroj, který dodávám v aktuální verzi.

Knižní náloží výhody nekončí, ale začínají...

Kromě bonusového DVD existují i další důvody, proč se rozhodnout pro nákup na aXOs.cz. Přečtěte si je nebo si rovnou vyberte ebook čtečku!

E-knihy zdarma

Ke každé čtečce automaticky obdržíte bonusové DVD.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.