Garance 0 vadných bodů

Nasvícení (nesprávně označované jako podsvícení) displejů na bázi elektronického inkoustu (E-Ink) je poměrně mladá technologie a není ještě zvládnutá na sto procent. Na displeji se může při výrobě vyskytnout jeden či dokonce více vysocesvítivých bodů. Tyto body vznikají ve světlovodivé vrstvě, takové místa jsou sice drobná, ale velice jasné (mnohem jasnější než nasvícené pozadí displeje) a velmi rušivé. Někteří výrobci však až tři takové body na displeji považují za normální a nepovažují jej za důvod k reklamaci, respektive vyřízení reklamace. Z mých zkušeností se toto může týkat až 10% ebook čteček. Docela vysoké šance na takovou narazit, že? Chcete hrát ruletu nebo dáte přednost čtečce bez vadných bodů?
Abych mé zákazníky ušetřil zklamání z nové čtečky, garantuji dodání vybraných typů čteček s nulovým počtem vadných bodů. (viz podmínky níže)

Pokud do 14 dnů od nákupu nové čtečky na aXOs.cz zákazník zjistí, že má displej s vysocesvítivým bodem či body, bude mu bezplatně zařízena výměna čtečky za nový kus. Včetně zajištění bezplatné přepravy směrem od zákazníka k prodejci. Jediné co v takovém případě bude muset majitel nové čtečky provést je kontaktovat prodejce emailem, nahlásit adresu, ze které bude zboží kurýrem vyzvednuto a čtečku zabalit pro přepravu. Důležitá informace však je, že displeje čteček budou kontrolovány před odesláním zákazníkovi, z tohoto důvodu by zákazník vůbec neměl řešit problémy s nevyhovujícím displejem své nové ebook čtečky. (Vyhrazuji si právo z časových důvodů kontrolu displeje před odeslání neprovádět.) Tato vada displeje vzniká při výrobě a nikoliv v čase (tj. nevzniká při používání, ale při výrobě), tudíž může být odhalena ihned po rozbalení čtečky a jejím prvním zapnutí.

Garance nula vadných bodů je tak další z konkurenčních výhod, které naleznete jen v mém e-shopu. Kupte si čtečku u specialisty, dostanete maximální péči a nebudete litovat!

Na jaké čtečky se garance vztahuje? Na vybrané čtečky s nasvíceným displejem, u kterých bude tato garance uvedená v popisu zboží!

Podmínky - garance nula vadných bodů v e-shopu aXOs.cz platí:

  • Na nové čtečky elektronických knih s nasvíceným displejem, u kterých je garance uvedena v popisu zboží (aktuálně Kindle Paperwhite 3, Pocketbook Touch HD 631PocketBook Touch Lux 3).
  • Platí na objednávky s datem faktury od 25. 8. 2014 do odvolání akce.
  • Displej s vadnými body musí být nahlášen emailem na info@axos.cz co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů od převzetí balíčku zákazníkem. Pokud zákazník neobdrží odpověď od prodejce následující pracovní den, je povinen jej kontaktovat telefonicky - ochrana proti "zašantročení emailu", apod.
  • Bezplatný odvoz čtečky s nevyhovujícím displejem platí pouze pro výměnu čtečky za nový kus stejného modelu čtečky, nikoliv na odstoupení od smlouvy do 14 dnů.


Přejdi na nabídku ebook čteček.

E-knihy zdarma

Ke každé čtečce automaticky obdržíte bonusové DVD.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.