Kontakt

Email
info@axos.cz
           Telefon
776 172 937

 

Korespondenční adresa

Adresa níže slouží pro zaslání zboží
k výměně, vrácení či reklamaci.

aXOs.c z - ebook čtečky
28. října 820/267
709 00  Ostrava
tel. 776 172 937

Na této adrese se rovněž nachází
kamenná prodejna
s e-book čtečkami
.

     

Fakturační adresa

T o m á š   B o h d a l
L i p t o v s k á  1 9
7 4 7  0 6   O p a v a  6

I Č  7 3 8 0 4 9 0 8
D I Č   C Z 8 2 1 2 1 0 5 4 1 8

Zapsán v Živnostenském rejstříku Magistrátu města Opava.
Plátce DPH.Bankovní spojení

Číslo účtu ČR (platba v CZK):  2114019796 / 2700 (UniCredit Bank)

IBANCZ0227000000002114019796
BIC BACXCZPP

Číslo účtu SR (platba v EUR): 2900484943 / 8330 (Fio banka).
Při objednání zboží s platbou předem, jsou údaje k platbě automaticky zasílány emailem v kopii objednávky. Platba za objednávku se zasílá na výše uvedený bankovní účet, jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky - pak je možné bezproblémové a rychlé spárování objednávky a platby.

 


Dobrý den, jsem provozovatelem tohoto internetového obchodu a rád bych své podnikání trochu představil - pokud Vás to tedy zajímá :-) Proč zrovna e-shop specializovaný na čtečky elektronických knih? Už v dětství jsem byl vášnivým čtenářem a první návštěva knihovny byla jak návštěva ráje :-) Záliba ve čtení mi vydržela dlouho, ale časem přeci jen ochabla. Jednou z dalších mých zálib byla technika. Jednoho dne jsem se dočetl o zařízení s názvem Kindle 3 a zaujalo mne natolik, že jsem si jej z USA objednal. Byla to moje první čtečka a nadchla mě z několika důvodů a byla pro mne impulsem pro návrat k četbě knih, tentokrát v elektronickém formátu. Začal jsem se také více zajímat o ebook čtečky  a jelikož ty stály a pořád stojí mimo většinový zájem časopisů a magazínů, vzal jsem to do svých rukou a začal tvořit blog o ebook čtečkách. Mám rád specializované obchody, kde prodávající produktům rozumí a dokáže poradit, odpovědět na zvídavé dotazy kupujících a navrhnout jim řešení, které uspokojí jejich požadavky. Takže moje záliba nakonec vyústila v tento e-shop, kde Vám doufám budu schopen poradit nejen při nákupu čtečky, ale i potom. Ve své mnohaleté praxi jsem si jen potvrdil, že mnohé (i velké a známé) e-shopy jsou jen posouvači krabic bez přidané hodnoty a bez znalostí poradit či vůbec bez ochoty zabývat se zákazníkem po nákupu a poskytnout mu poradenství a osobní přístup. Touto cestou jít nechci a rád Vám to potvrdím, pokud se rozhodnete nakoupit v mém e-shopu.

Tomáš B.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.