Nová ebook čtečka s Androidem - eReading 4 Touch Light

22. 11. 2014

Je mi potěšením oznámit, že jsem do nabídky přidal zbrusu novou čtečku eReading.cz 4 Touch Light. Oproti ostatním čtečkám z nabídky aXOs.cz vyniká tím, že běží na operačním systému Android 4.2.2. Díky tomu umožňuje instalaci dalších aplikací, ať už těch určených pro čtení (např. CoolReader) nebo pro zábavu (webový prohlížeč Maxthon, šachy, apod.). Navíc s touto čtečkou získáte možnost půjčovat si e-knihy. Máte tak možnost výběru - koupit knihu za běžnou cenu s tím, že vám e-kniha zůstává...nebo si v knihkupectví eReading.cz zakoupit tzv. e-výpůjčku. Za zlomek ceny si můžete e-knihu stáhnout do čtečky a tam ji využívat předepsaný čas.
Krom těchto zajímavých vychytávek se těšte na dotykový displej s HD rozlišením a integrovaným nasvícením, české menu, svižnost čtečky a kvalitní provedení těla s hardwarovými tlačítky pro otáčení stránek po stranách.

Aktualizace 19. 2. 2016: ze již neprodávaný model existuje náhrada - inkBOOK Obsidian. Pro bližší informace mě kontaktujte.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.