Nové čtečky v nabídce - Bookeen Cyboon Muse (Essential, FrontLight) a Ocean!

22. 10. 2015

Do nabídky kvalitních e-book čteček přibylo hned několik zařízení od francouzské firmy Bookeen. V minulosti jste se mohli se čtečkami elektronických knih této značky již v mé nabídce setkat. Jedná se o kvalitní zařízení s jednoduchou obsluhou a s menu v češtině. Nová generace je v moderním "flat designu" se štíhlým tělem a displejem v jedné rovině s rámečkem.
K dispozici jsou samozřejmě i vhodné obaly a k novým čtečkám Cybook dostanete jen na aXOs.cz hodnotné bonusy!

6" e-book čtečky Bookeen:

  • Bookeen Cybook Muse - nejlevnější verze je alternativou ke čtečkám PocketBook Basic 2 a Kindle 6 Touch. Používá stejný displej E-Ink Pearl se stejným rozlišením 800x600 pixelů. Čtečka nemá nasvícení a vzhledem k parametrům displeje je vhodná pro méně náročné uživatele a ty, kteří nechtějí investovat do lepších čteček. Mezi výhody patří CZ menu, podpora rozšířených formátů ePub a PDF a velmi nízká váha a štíhlý profil čtečky.
  • Bookeen Cybook Muse Essential - Oproti základní verzi je Essential vybavena lepším E-Ink Carta displejem s vyšším rozlišením. Písmo je ostřejší a celkově je displej kontrastnější, tedy lépe čitelný. Tato verze je na trhu v podstatě unikátem, protože neexistuje jiná čtečka, která by měla HD Carta displej a neměla nasvícení. Je tak vhodná pro ty, kteří chtějí kompaktní čtečku, která je levná a přitom poskytuje nadstandardní jemnost displeje.
  • Bookeen Cybook Muse FrontLight - Jak anglický název napovídá, tato verze je vybavena nasvícením displeje, které použijete obzvláště ve tmě. Jak ale víme, technologie podsvícení u čteček umožňuje vylepšit kontrast textu za v podstatě každých světelných podmínek.

 

8" e-book čtečky Bookeen

  • Bookeen Cybook Ocean - je jedna ze dvou možností, pokud hledáte e-čtečku s větším než 6,8" displejem. Alternativa ke čtečce PocketBook Inkpad má sice menší rozlišení, ale stejnou plochu displeje. Proto se hodí obzvláště (ale nejen) pro čtenáře s horším zrakem, kteří preferují větší písmo na obrazovce. Ocean je velmi tenká a přes svůj větší displej stále dost lehká.
Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.