Nové modely od PocketBoooku - levná Basic 2 i nový TOP model Touch Lux 2

01. 2. 2014

Jako jedni z prvních v ČR jsme do nabídky zařadili novinky od ukrajinsko-švýcarské firmy PocketBook, jejíž čtečky elektronických knih patří mezi světovou špičku.

PocketBook Basic 2 - základní model čtečky elektronických knih

Čtečka elektronických knih PocketBook Basic 2"Vzkříšen" je základní model Basic s nedotykovým displejem, kdy poprvé se u PocketBooku v této cenové hladině objevuje displej E-Ink Pearl se skvělým kontrastem a čitelností. Displej má úhlopříčku standardních 6", rozlišení 800x600 pixelů a je nedotykový. Čtečka je postavena na zrychleném hardwaru, který provází všechny i již prodávané nové modely PocketBooku. 1Ghz procesor a 256MB RAM se starají o dobrou svižnost reakcí čtečky a rychlé otáčení stránek. Podporovány jsou microSD karty, k internetu se můžete připojit pomocí WiFi a jak je samozřejmostí, čtečka podporuje mnoho formátů bez nutnosti konverze.
Čtečka má české (a slovenské) menu, velmi dobrý kontrast a je vhodná pro čtenáře, kteří hledají svou první čtečku a mají omezené finance. Rovněž je vhodná pro starší osoby.

Novou čtečku PocketBook 614 Basic 2 můžete zakoupit ve dvou barevných provedeních:

 

PocketBook 626 Touch Lux 2 - nejvyšší model čtečky elektronických knih

Veleúspěšný nejvyšší model 623 se po roce dočkal nástupce s názvem PocketBook Touch Lux 2. Novinka a nový nejvyšší model je opět postavena na vylepšeném hardwaru, který zajišťuje rychlejší reakce čtečky. Vše dobré zůstalo - dotykový displej s integrovaným nasvícením a HD rozlišením, bohatá podpora ebook formátů, podpora WiFi a Dropboxu, bohaté možnosti nastavení a přizpůsobení. Tento model však již nemá audio funkce. Bližší představení čtečky PocketBook Touch Lux 2 na blogu.

Novou čtečku PocketBook 626 Touch Lux 2 můžete zakoupit ve dvou barevných provedeních:

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.