Nové originální obaly a kryty PocketBook pro čtečky PocketBook Touch (Lux) 622, 623, 624, 626 a PocketBook Mini 515

26. 2. 2014

Nejnovější řada čteček PocketBook přišla nejen s rychlejším hardwarem (navýšení frekvence procesoru a paměti RAM), s novými funkcemi (napojení na Dropbox, apod.), ale také s novinkou - originálními Flip kryty, které se upevňují do šasi čtečky. Speciální otvory pro upevnění originálních Flip krytů naleznete na čtečkách PocketBook Basic Touch 624, PocketBook Touch Lux 2 626 a PocketBook Mini 515. Plastový trn, který prochází krytem, se do vtlačí do speciálního otvoru, otevírání pak probíhá stejně jako u bloku - překlopením za záda čtečky. Zajímavostí krytů je také oboustranné provedení. Kryty jsou z obou stran vyvedeny v odlišných barvách a lze jednoduše kdykoliv zvolit, která barva bude zvenčí a která uvnitř.
Vzhledem k rozdílné úhlopříčce displejů existují dvě verze krytů, jeden pro miniaturní čtečku Mini a druhý pro čtečky Touch.

Ochranný kryt PocketBook MiniCover Bird pro PocketBook Mini 515

 

Ochranný kryt PocketBook Flipper pro PocketBook Basic Touch 624 a PocketBook Touch Lux 2 626


 
 

Pouzdro PocketBook Cover Light 2-sided pro PocketBook Touch Lux

Oboustranné provedení se týká i nových originálních pozder PocketBook s názvem PocketBook Cover Light 2-sided. Ty již mají klasické uchycení čtečky, kterou v pouzdru fixují čtyři gumičky v rozích, hodí se pro celou řadu Touch (včetně Basic Touch a nejnovější Touch Lux 2). Tyto pouzdra se otevírají jako kniha. Uzavření pouzdra zajišťuje šikovná gumička. Nové pouzdra od PocketBooku vynikají skvělým poměrem cena/kvalita.

 

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.