Platba kartou přes internet a další on-line platební metody

27. 11. 2013

Jsme moderní e-shop nabízející moderní výrobky a prodejní služby. Našim zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vsříc a tak s radostí oznamujeme, že nákup v našem internetovém obchodě lze platit moderními platebními metodami. Díky spolupráci s jednou z největších platebních bran v České republice - GoPay, můžeme našim zákazníkům nabídnout možnost zaplacení zboží ihned po provedení objednávky. Jedná se o stále oblíbenější podporu platebních karet a také rychlých on-line platebních bran některých bank (mPeníze od mBank, ePlatby od Raiffeisen, mojePlatba od Komerční banky, atd.). Zákazník zaplatí na pár kliknutí, my expedujeme zboží ihned, jak je to možné.

Na druhou stranu je nutno uvést, že za zmíněné platební metody si banky účtují nemalé poplatky. Proto jsou za tyto nadstandardní platby účtovány příplatky, jejich výši naleznete na stránce Doprava a platba. Poplatky jsou rozpočítány mezi provozovatele e-shopu a zákazníka, na těchto poplatcích nevyděláváme, naopak částečně dotujeme. Platba standardním bankovním převodem na náš účet u FIO banky je samozřejmě stále zdarma a tedy nejlevnější variantu platby nákupu.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.