PocketBook Ultra 650 již skladem

08. 8. 2014

Dlouho očekávaná a vyhlížená novinka ebook čtečka PocketBook Ultra 650 již dorazila na sklad ve všech třech barevných provedeních:


Předobjednávky budou vyřízeny přednostně.

PocketBook Ultra má jako druhá na českém trhu nejlepší současný displej na bázi elektronického inkoustu - E-Ink Carta, navíc samozřejmě s nasvícením displeje. Krom toho je vybavena zvukovým výstupem (MP3, TTS) a jako první ebook čtečka na světě má integrovaný fotoaparát, který může sloužit jak k běžnému focení, tak ke "skenování textů" (OCR funkce). Stejně jako ostatní čtečky od PocketBooku je od výroby s českým menu a bohatou podporou formátů - zvládne jich dvacet, včetně ePUB, Mobi a PDF! Ultra má na poměry čteček elektronických knih také velmi výkonný hardware a přichází s novým jednodušším uživatelským prostředím.

Další informace o ebook čtečce PocketBook Ultra můžete získat na blogu.

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.