Zajímavá nová levná e-book čtečka - Pocketbook Basic 3

02. 6. 2017

Již brzy se dostane prvním zákazníkům do rukou nová čtečka Pocketbook Basic 3. Ta poprvé v této cenové kategorii (cca 2000 Kč) nabídne nejlepší displej současnosti a to E-ink Carta. Tento displej je velice kontrastní, jedinými omezeními v tomto modelu jsou nižší rozlišení a absence podsvícení displeje. Displej je nedotykový, což cílová skupina spíše uvítá.

Mezi další změny oproti předchůdci je o něco menší váha (příjemných 170g)  a zdvojnásobení interní paměti na uložení e-knih (na 8GB, což umožní uložit až tisíce e-knih).

Je to prostě stále levná čtečka, nejlevnější, kterou má cenu kupovat. Nabídne jednoduchou obsluhu v češtině, bohatou podporu formátů včetně dobré podpory PDF a odladěné prostředí od jednoho z předních výrobců čteček na světě.

Tlačí-li vás rozpočet a po čtečce toužíte? Chcete druhou čtečku do rodiny nebo čtečku menším dětěm? Basic 3 může být velmi dobrá volba.

Basic 3 bude k dostání v černé a bílé variantě:

 

Platební metody

BLOG a FÓRUM

Pro všechny fanoušky elektronického čtení a uživatele ebook čteček, píšu blog na adrese EbookExpert.cz (novinky, tipy a triky, recenze čteček) a provozuji specializované diskuzní ebook fórum. Nákupem v e-shopu aXOs.cz podpoříte i jejich další provoz.